Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
Sarny gm. Ułęż Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Poniedziałek, 04 Maj, 2026 11:42
122 912,80 zł
1149 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:107 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:10500 m2
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:2000
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Cena: 122 912,80 zł / 1149 zł/m2
- Ulica: 60
Opis oferty
Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup:udziału 1/3 w prawie własności nieruchomości stanowiącej zabudowaną działkę gruntu położoną w województwie Lubelskim, powiat Rycki, gmina Ułęż, miejscowość Sarny, dla której Sąd Rejonowy w Rykach IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer LU1Y/00021972/8, za cenę nie niższą niż 122 912,80 zł.
Regulamin postępowania oraz wyceną przedmiotu sprzedaży dostępne drogą mailową.
Oferty z dopiskiem na kopercie „OFERTA– PRZĄDKA” należy składać do 13.05.2026 r. do godz. 12:00 w Kancelarii Syndyka w Lublinie, przy ul. Niecałej 13/14, 20 – 080 Lublin.
Dodatkowych informacji o przedmiocie sprzedaży można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00 pod numerem telefonu + 48 511 - pokaż numer telefonu - lub drogą mailową: @
Lokalizacja: Sarny
Kategoria: Nieruchomości » Domy » Sprzedaż
Cena: od 104500 zł do 141500 zł Powierzchnia : od 91 m2 do 123 m2
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
Syndyk
Konto firmowe
Na Lento.pl od 26 mar 2019
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook